Practoraat

“Het practoraat is een expertisecentrum dat zich richt op het delen van kennis en ervaring tussen zorginstellingen en onderwijs om tot kwaliteitsverbetering te komen.”

Wie zijn wij?

De practor en docent-onderzoekers van het Tech@doptie practoraat.

Ir. Inge Kamphuis
Projectmanager Tech@doptie
06 413 11 812
i.kamphuis@techadoptie.nl
Practor per 1 april 2022
Practor Tech@doptie
06 598 11 534
Monique de Rijter
Office manager Tech@doptie
06 393 44 501
m.d.rijter@techadoptie.nl
Jochem Kleerebezem
Docent-onderzoeker
06 482 43 258
j.kleerebezem@rijnijssel.nl
Matijs van der Linden
Docent-onderzoeker
06 425 40 736
m.vanderlinden@roc-nijmegen.nl
Bart Dekker
Docent-onderzoeker
06 23 36 70 99
b.dekker@roc-nijmegen.nl
Angélique Brinkman
Docent-onderzoeker
026-3129700
a.brinkman@rijnijssel.nl
Wim Schouten
Docent-onderzoeker
06 142 45 581
w.schouten@rijnijssel.nl