TECH@DOPTIE DEELT KENNIS OVER TECHNOLOGIE IN DE ZORG

Practoraat

“Het practoraat is een expertisecentrum dat zich richt op het delen van kennis en ervaring tussen zorginstellingen en onderwijs om tot kwaliteitsverbetering te komen.”

Wie zijn wij?

De practor en docent-onderzoekers van het Tech@doptie practoraat.

Ir. Inge Kamphuis
Projectmanager Tech@doptie
06 413 11 812
i.kamphuis@techadoptie.nl
Sjors Groeneveld
Practor Tech@doptie
06 438 42 889
s.groeneveld@techadoptie.nl
Monique de Rijter
Office manager Tech@doptie
06 393 44 501
m.d.rijter@techadoptie.nl
Gert-Jan Jacobs
Docent-onderzoeker
06 536 77 746
gert-jan.jacobs@roc-nijmegen.nl
Wim Schouten
Docent-onderzoeker
06 142 45 581
w.schouten@rijnijssel.nl
Jan Hilgers
Docent-onderzoeker
06 502 82 658
j.hilgers@roc-nijmegen.nl
Rob Schrijver MEd
Docent-onderzoeker
06 819 14 159
r.schrijver@rijnijssel.nl
Kim van Zeeland
Docent-onderzoeker
06 401 01 033
k.vanzeeland@roc-nijmegen.nl
Simone Jansen
Docent-onderzoeker
06 514 37 915
simone.jansen@rijnijssel.nl
Marijke van Nunen
Docent-onderzoeker
06 573 46 303
m.vannunen@roc-nijmegen.nl