TECH@DOPTIE BOUWT BRUGGEN TUSSEN ZORG EN TECHNOLOGIE

Tech@doptie

“Duurzame inzetbaarheid van de toekomstige en huidige medewerkers in de sectoren zorg en welzijn
richt zich voor een belangrijk deel op het leren omgaan met technologie”

De technologische ontwikkeling in de zorg gaat razendsnel. Een goede ontwikkeling, want deze technologische innovaties kunnen de zorg- en welzijnssector enorm vooruithelpen. Zorgverleners moeten dan wel met deze technologieën kunnen werken. Het is dus zaak om het toepassen van zorgtechnologie meer te integreren in het zorg- én techniekonderwijs.

Lees verder >

Wie zijn wij?

Het team van Tech@doptie

Ir. Inge Kamphuis
Projectmanager Tech@doptie
06 413 11 812
i.kamphuis@techadoptie.nl
Sjors Groeneveld
Practor Tech@doptie
06 438 42 889
s.groeneveld@techadoptie.nl
Monique de Rijter
Office manager Tech@doptie
06 393 44 501
m.d.rijter@techadoptie.nl
Gert-Jan Jacobs
Docent-onderzoeker
06 536 77 746
gert-jan.jacobs@roc-nijmegen.nl
Wim Schouten
Docent-onderzoeker
06 142 45 581
w.schouten@rijnijssel.nl
Jan Hilgers
Docent-onderzoeker
06 502 82 658
j.hilgers@roc-nijmegen.nl
Rob Schrijver MEd
Docent-onderzoeker
06 819 14 159
r.schrijver@rijnijssel.nl
Kim van Zeeland
Docent-onderzoeker
06 401 01 033
k.vanzeeland@roc-nijmegen.nl
Simone Jansen
Docent-onderzoeker
06 514 37 915
simone.jansen@rijnijssel.nl
Marijke van Nunen
Docent-onderzoeker
06 573 46 303
m.vannunen@roc-nijmegen.nl

Partners