TECH@DOPTIE VERBINDT ZORG & TECHNIEKONDERWIJS MET DE PRAKTIJK

Tech@doptie

“Tech@doptie bereidt studenten zorg en welzijn beter voor op de praktijk én
brengt medewerkers van zorginstellingen in contact met nieuwe
technologieën”

Ir. Inge Kamphuis
Projectmanager Tech@doptie
06 413 11 812
i.kamphuis@techadoptie.nl
Sjors Groeneveld
Practor Tech@doptie
06 438 42 889
s.groeneveld@techadoptie.nl
Monique de Rijter
Office manager Tech@doptie
06 393 44 501
m.d.rijter@techadoptie.nl
Ingrid Wiendels
Docent-onderzoeker
06 212 95 266
i.wiendels@rijnijssel.nl
Gert-Jan Jacobs
Docent-onderzoeker
06 536 77 746
gert-jan.jacobs@roc-nijmegen.nl
Wim Schouten
Docent-onderzoeker
06 142 45 581
w.schouten@rijnijssel.nl
Jan Hilgers
Docent-onderzoeker
06 502 82 658
j.hilgers@roc-nijmegen.nl
Rob Schrijver MEd
Docent-onderzoeker
06 819 14 159
r.schrijver@rijnijssel.nl
Kim van Zeeland
Docent-onderzoeker
06 401 01 033
k.vanzeeland@roc-nijmegen.nl
Simone Jansen
Docent-onderzoeker
06 514 37 915
simone.jansen@rijnijssel.nl
Marijke van Nunen
Docent-onderzoeker
06 573 46 303
m.vannunen@roc-nijmegen.nl